0532 260 73 71
Para Birimi Seçimi


S: Dağıtıma çıkan kargo teslim edilemediğinde ne olur?
C: Hatalı / eksik adres, alıcının adreste bulunamaması gibi durumlar sebebi ile alıcısına teslim edilemeyen kargo gönderileri depomuza iade olarak geri dönecektir. Siparişiniz 3 gün boyunca şubede bekletilir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi hazellica.com Operasyon Merkezi adresimize geri gönderilir. Siparişiniz, tarafımıza teslim edildikten sonraki 3 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılır.
S: Siparişimin durumunu nereden takip edebilirim?
C: Kargolu siparişlerinizi sisteme kayıtlı e-posta adresinize gönderilen kargo takip numarası ile linkten veya Yurt İçi Kargo’nun web sitesinden kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz.
S: Kargolu siparişim ne zaman alıcısına teslim edilir?
C: Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde teslim edilecektir
S: Bugün sipariş versem siparişim ne zaman kargolanır?
C: İstanbul dışındaki iller için hafta içi (resmi tatiller dahil değildir) 16.00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 16.00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.Cuma günü 16.00’dan sonra Cumartesi günü 11.30’a kadar verilen siparişler Cumartesi günü kargoya teslim edilir. Cumartesi günü 11.30’dan sonra verilen siparişler ise pazartesi günü kargoya teslim edilir.   
S: Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?
C: Yurt içi teslimatlarında Yurt İçi Kargo ile; gönderim sağlıyoruz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.