0532 260 73 71
Para Birimi Seçimi

Hazellica olarak misyonumuz müşterilerimize ve sevdiklerine neşe getiren benzersiz ve kişiselleştirilmiş hediyeler sunmaktır. Her hediyenin kişisel bir dokunuşa sahip olması gerektiğine inanıyoruz ve bu nedenle ürünlerimiz için çok çeşitli kişiselleştirilebilir seçenekler sunuyoruz.

Ürünlerimizin ve kullandığımız malzemelerin kalitesinden büyük gurur duyuyoruz ve her ürünün en yüksek standartlarda yapılmasını sağlıyoruz. Baskılı fincanlarımızdan özel hediye kutularımıza kadar hem güzel hem de uzun ömürlü ürünler yaratmak için en son baskı teknolojisini ve yüksek kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

İşimizin merkezinde müşteri hizmetlerine büyük bağlılık var. İster bir ürünle ilgili bir soruyu yanıtlamak, ister bir siparişle ilgili bir sorunu çözmek olsun, müşterilerimizle her etkileşimin olumlu olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin her adımda değerli olduklarını ve takdir edildiklerini hissetmelerini istiyoruz.

Hazellica olarak her hediyenin özel ve kişisel olması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimize ve sevdiklerine keyif veren ürünler yaratmaya kendimizi adadık ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerimizi yenilemeye ve iyileştirmeye devam edeceğiz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.